درباره ما

یوزآل مگ

چگونه شد که یوزال مگ متولد شد

مدیران مجموعه یوزال مگ از دیرباز در فکر ایجاد بستری بودند به دور از هیاهو و جنجالها، رسانه ای را تشکیل دهند که بتوانند با جمع اوری مطالب سودمند و کاربردی تغذیه ، مواد غذایی و سلامت در کنار شما باشند، و این شد که ما متولد شدیم تا در کنار شما عزیزان بزرگ شویم.

درباره ما

تغذیه سالم مهم ترین اصل زندگی ماست . از این رو تیم یوزال مگ ، بر این شد که مجموعه ای پیوسته و منسجم از تمامی اطلاعات مرتبط با تغذیه سالم را در قالب مجله مواد غذایی یوزال مگ  که برای همگان یک نیاز مبرم میباشد،گردآوری نماید.

محتوای سایت

محتوای سایت یوزال مگ در مورد مواد غذایی ، دستور های تهیه آشپزی ، تغذیه سالم شامل ارائه دستورهای غذایی کم کالری و هر آنچه که در مورد سلامتی و تندرستی میخواهید بدانید را شامل می شود.تیم نگارشی یوزال مگ ارائه دقیق منابع موثق با توجه به نیاز خوانندگان را در اولویت کار خویش قرار داده است.تمامی سعی ما بر این است که از منابع  و مقالات به روز و تایید شده وزارت بهداشت جهانی و متخصصین مربوطه استفاده نموده و تمامی کاربران  به اطلاعات روز دسترسی پیدا کنند.

آشپزی

تمامی دستورالعمل های آشپزی که در بخش تغذیه های سالم سایت ما ارائه میشود توسط تیم مجله مواد غذایی یوزال مگ از معتبر ترین سایت های خارجی زبان و مورد تایید بهترین و مشهورترین متخصصین تغذیه می باشد.تمامی دستور های غذایی مربوط به غذاهای خارجی نیز با تلاش بی وقفه تیم یوزال مگ با جست و جو و ارتباط با بهترین سرآشپزهای دنیا تهیه و تنظیم می شود.
در واقع هدف مجله ما ارائه بهترین روش های زندگی است که در این روش ها تغذیه سالم و صحیح از موارد مهم به شمار می آید.

آشنایی با محصولات جدید

همان طور که می دانید با پیشرفت تکنولوژی و هم چنین علم ، هر روزه مقالات بسیاری در مورد مواد غذایی ، ویتامین ها ، کشف ماده غذایی مفید برای بدن و بسیاری مقالات دیگر در دنیا چاپ می شود ازاین رو تیم یوزال مگ تمامی این مقالات و اطلاعات مفید در این زمینه را در بخش تغذیه سالم و سبک زندگی برای شما ارائه می دهد.

محصولات جدید در قسمت فروشگاه سایت یوزال ارائه می شود، بخش مجله مواد غذایی یوزال مگ صرفا برای اطلاع رسانی راه اندازی شده است.

تبلیغات

در قسمت تبلیغات اگر مایل به ارائه تبلیغ محصول خود در سایت یوزال مگ می باشید با قسمت مدیریت ارتباط بر قرار کنید.
هم چنین لازم به ذکر است که شما می توانید محصولات خود را در قسمت فروشگاه یوزال ثبت کنید برای اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید با ما تماس بگیرید.

مجوز کپی برداری

تمامی اطلاعات و مطالب وارد شده در سایت توسط تیم یوزال مگ جمع آوری و تهیه شده است لذا هرگونه کپی برداری از مطالب بایستی با ذکر منبع و لینک مستقیم انجام شود .

یوزآل مگ

نظرات و پیشنهادات

تیم یوزال مگ هر روز هفته و در تمامی ساعات شبانه روز آماده دریافت نظرات و انتقادات شما می باشد.
اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری در مورد موضوع دلخواه خود هستید و یا حتی موارد ارائه شده برای شما ناکافی به نظر می رسد ، می توانید ازاینجا با ما در ارتباط باشید.
با ارائه نظرات خود در زیر مطالب دلخواه تان می توانید ما را در این زمینه راهنمایی کنید.

یوزآل مگ

بخش فیلم و کتاب (تغذیه روح)

سایت یوزال مگ یک سایت اطلاع رسانی در مورد مواد غذایی است.در قسمت فیلم و کتاب تیم یوزال مگ جدید ترین کتاب ها و فیلم های روز دنیا را به صورت خلاصه به شما ارائه می دهد.
ممکن است بعضی از این کتاب ها هم زمان با دیگر کشور های دنیا به چاپ برسد از این رو اگر مایل به دریافت نسخه ارجینال کتاب ها می باشید با ما در  تماس باشید .

همکاری در یوزال مگ

برای همکاری با سایت یوزال مگ می توانید مطالب خود را اعم از دستورهای آشپزی و یا تولید محتواهای تایید شده برای ما بفرستید تا با نام و عکس شما در سایت ارائه شود.

گروه مجله مواد غذایی یوزال مگ پیام رسان دنیای سلامتی

 

یوزآل مگ

 

به اشتراک بگذارید: