محصول ارگانیک به معنای واقعی چیست ؟

یوزآل

ارگانیک/محصول ارگانیک محصولی بسیار سالم می باشد که نسبت به سایر محصولات از درجه سلامت بیشتری برخوردار می باشد ولی باتوجه به اینکه قیمت این محصول نسبت به محصولات غیر طبیعی بالاتر می باشد . آنچنان که باید در سبد خانوار ها جایی پیدا نکرده است .

و اما محصول ارگانیک چیست ؟ و آیا ارگانیک به معنای واقعی لوکس یا لاکچری می باشد؟

در نشستی خبری با سایت یوزال در استانبول ، با حضور سرکار خانم مریم معینی علیشاه متخصص بیوشیمی از دانشگاه ترکیه در مورد محصولات طبیعی و تفاوت آن با سایر محصولات گفتند برای مثال کشاورزی ارگانیک سیستم کاملا استاندارد از مزرعه تا مرحله تولید ( دامی – دارویی – آرایشی و بهداشتی ) است . حتی علوفه مصرفی برای دام هم باید کاملا ارگانیک باشد  وکلا در کلیه امور مربوط به پرورش و نگهداری دام ها رعایت گردد.

به گفته ایشان با خبر گزاری یوزال حتی موجوداتی که در ژنتیک آنها دستکاری شده است هم از دایره ارگانیک خارج می باشد و خوشبختانه ایران به طبیعی نزدیک می باشد .

اطلاع رسانی در مورد محصولات طبیعی بسیار کم است و از آن سوءاستفاده می شود .

خانم دکتر مریم معینی علیشاه به خبرگزاری سایت یوزال نکته اساسی را اینگونه بیان نمودند که اطلاع رسانی علمی و جامع نسبت به طبیعی یا خیلی کم است و یا در این میان بعضی از افراد با جعل نام طبیعی مبادرت به سوءاستفاده می نمایند .

برای مثال خراب نشدن ماست و محصولات لبنی در بلند مدت نشانه خوبی نیست محصولات طبیعی به دلیل نداشتن مواد نگهدارنده صنعتی دارای تاریخ انقضاء کوتاهی نسبت به غیر طبیعی می باشد.

امیدواریم بتوانیم در فروشگاه آنلاین مارکت یوزال با ارائه محصولات طبیعی تایید شده جامعه پزشکی گامی هرچند کوچک در راستای سلامت جامعه برداشته باشیم .

هدف سوپر آنلاین یوزآل استفاده و خدمت رسانی بهترین محصولات با قیمتی مناسب می باشد .

یوزال به سلامت خانواده می اندیشید.

1 comments for "محصول ارگانیک به معنای واقعی چیست ؟"

  1. مهسا
    اکتبر 30, 2018 at 01:16 ق.ظ

    با سلام
    مرسي از مطلب مفيدتون

ثبت نظر

Scroll
طراحی سایت